Szkolenia miękkie

Oferujemy firmom unikatową na rynku ofertę szkoleń miękkich prowadzonych w języku angielskim. Program składa z 16 godzin zajęć. Można go realizować w blokach o dowolnej długości: 45 minut, 1 godzina, 1,5 godziny lub 2 godziny, a także w formie zajęć 1 lub 2 dniowych i jest zaprojektowany tak, by lektor wraz ze słuchaczami mogli swobodnie wybierać ćwiczenia oraz aktywności dopasowując zajęcia do specyfiki grupy, realizowanych celów dydaktycznych i własnych preferencji.

Program realizuje dwa rodzaje celów: cele związane z rozwojem kompetencji zawodowych (zwiększenie umiejętności komunikacyjnych, zwiększenie umiejętności współpracy w zespole, wykształcenie umiejętności budowania i zarządzania efektywnymi zespołami, zwiększenie umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w komunikacji i pracy zespołowej, zwiększenie samoświadomości związanej z rozwojem kompetencji komunikacji interpersonalnej i współpracy, rozwój osobisty i zawodowy) oraz cele językowe (wykształcenie umiejętności realizowania zadań biznesowych wymagających komunikacji i współpracy w języku angielskim, zwiększenie swobody językowej w różnych sytuacjach zawodowych i biznesowych, poszerzenie zakresu aktywnie używanego słownictwa, wykształcenie umiejętności spontanicznego posługiwania się językiem angielskim).

szkolenia językowe

Skontakuj się z nami
Chcesz poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Nasze usługi

Kursy językowe

Kursy językowe
International Language Institute ofertuje kursy: ze wszystkich języków świata, ogólne i biznesowe, specjalistyczne i branżowe, oparte na unikatowej metodzie, intensywne i ekstensywne.

Kursy online

Kursy online
Ponad 20 języków, w tym: japoński, polski dla cudzoziemnców, języki skandynawskie. Zajęcia na specjalnie przygotowanej platformie internetowej. Bezpośredni kontakt z lektorem podczas nauki online.

Audyt językowy

Audyt językowy
Oferujemy usługi z zakresu: audytu pisemnego online lub na papierze, audytu ustnego w różnym zakresie językowym, audytu specjalistycznego „szyty na miarę” w ponad 20 językach.

Certyfikaty jezykowe

Certyfikaty i egzaminy językowe dla pracowników polskich i zagranicznych:
jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI0. W swojej ofercie mamy również egzaminy z języka angielskiego ogólnego JETSET oraz egzaminy TELC.

Szkolenia miękkie

Szkolenia miękkie
Unikalny program szkoleń miękkich w języku angielskim prowadzący do rozwoju kompetencji zawodowych i językowych jednocześnie. Skuteczna komunikacja interpersonalna i efektywna współpraca zespołowa.

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 20 językach w tym: angielskim, niemieckim, japońskim, hiszpańskim oraz językach skandynawskich.

Nasza unikalna metoda nauki

Zajęcia oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Nasi klienci o nas