List Referencyjny dla LSfB od firmy Rockwell Automation Sp.z o.o.

Bardzo dziękujemy firmie Rockwell Automation  sp. z o.o. za wystawienie listu referencyjnego dla Language Solutions for Business

LIST REFERENCYJNY

Chcielibyśmy zarekomendować szkołę International Language Institute, z którą współpracujemy od 2013.

Nieustannie dbamy o naszych pracowników oferując im szeroki pakiet świadczeń socjalnych,w tym kursy językowe: angielskiego, niemieckiego,francuskiego,rosyjskiego,czeskiego,chińskiego i hiszpańskiego.

Szkolenia językowe oferowane są przez naszą firmę, przede wszystkim pracownikom, którzy na co dzień komunikują się używając specjalistycznych wyrażeń w języku obcym przy kontakcie z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi organizacji.

Poszukując odpowiedniego partnera do podnoszenia kompetencji językowych, szukaliśmy firmy, która umożliwiłaby naukę w wielu lokalizacjach naszej firmy w Polsce, w tym w Warszawie, Katowicach i Gdańsku.

Lektorzy International Language Institute są dobrze przygotowani, punktualni, zaangażowani i prowadzą ciekawe dla naszych pracowników zajęcia. Kurs jest dostosowany do aktualnej znajomości języka grupy i uwzględnia nasze potrzeby biznesowe, w tym specyficzne dla naszej branży słownictwo.

Proponowane artykuły