Warsztaty technik nauki języka
dla firm

Techniki przyspieszonej nauki języka

Warsztaty technik nauki języka dla firm „Jak uczyć się szybko języka” są autorskim projektem International Language Institute przygotowanym zgodnie z sugestiami i potrzebami naszym klientów biznesowych.

Celem warsztatów jest nauka technik przyspieszonej nauki języka, które kursanci będą stosować podczas samodzielnej pracy z językiem obcym.

Wszystkie nauczane techniki są uczone w wersji „ready to use”. W ten sposób uczestnicy warsztatów mogą je stosować od razu po zajęciach. Jako follow up zapewniamy cykl webinarów, które podtrzymują stosowanie technik i motywację uczestników.

Co zawierają warsztaty?

• Indywidualny styl nauki języka - określamy dla każdego kursanta indywidualny styl nauki języka oparty na modalnościach i dominującej półkuli. Uczestnicy warsztatów otrzymują „instrukcję obsługi”, która zawiera spersonalizowane rozwiązania do przyspieszonej nauki języka.
  • Techniki multisensoryczne - Uczestnicy poznają technik polegające na takim zapamiętywaniu informacji – zwłaszcza słówek- by zamieniały się w długotrwałe i rozległe ślady pamięciowe . Nauczane techniki to m.in. mnemotechniki, specjalna wersję Mind Mappingu, inkorporacja i metoda „chunks”.
  • Techniki powtarzania – Jak utrzymać zapamiętane informacje – zwłaszcza słówka – w pamięci i równocześnie nie tracić czasu na częste i nużące powtórki? Umożliwiają to specjalne aplikacje, które optymalizują proces uczenia się na podstawie analizy krzywych zapominania. Wystarczy kilkanaście minut pracy dziennie z aplikacją, by opanowana wiedza przeszła do pamięci długotrwałej.

Języka obcego możesz uczyć się szybciej!

Każdy uczestnik warsztatów technik nauki języka obcego:

• potrafi błyskawiczne opanowywać słownictwo: do 50 słówek dziennie poświęcając na to ok 15 minut
  • zwiększa retencję materiału językowego, czyli skuteczność jego zapamiętywania do 90%
  • może transferować poznane techniki i ich efekty na inne obszary biznesowe w swojej pracy