Aktualności

SPEAK UP SUMMER CAMPS !!!

SPEAK UP SUMMER CAMPS !!!


Zapraszamy najmłodszych na obozy językowe!

Nasz wieloletni partner biznesowy – szkoła języka angielskiego Speak Up zaprasza do zapoznania się z ofertą obozów językowych dla dzieci.

OFERUJEMY ATRAKCYJNE ZNIŻKI DLA PRACOWNIKÓW FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z ILI!

Zajęcia odbywają się w grupach jak i indywidualnie. Nasi trenerzy przebywają z uczestnikami cały czas, co daje wyjątkową okazję do naturalnej i swobodnej komunikacji ONE-TO-ONE. Uczestnicy szlifują w trakcie trwania obozu takie umiejętności jak: słownictwo, rozumienie ze słuchu, mówienie a także wymowę.

Zgłoś się po ofertę:

 

telefon: 22 203 94 44
e-mail: kontakt@ili.edu.pl

LOKALIZACJA OBOZÓW JĘZYKOWYCH SUMMER CAMPS SPEAK UP – fantastyczne ośrodki nadmorskie

Ośrodek Lazur w Poddąbiu

Ośrodek KORONA w Mikoszewie

 

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GRUP WIEKOWYCH

KIDS 7-8 LAT
Zajęcia w grupie dla najmłodszych odbywają się z 1 instruktorką przez cały okres trwania obozu. Przez cały ten czas każde z dzieci objęte jest najwyższą opieką jednocześnie realizując ekscytujące, dostosowane do wieku projekty.

KIDS JUNIORS 9-10 LAT
Zajęcia w grupie JUNIORS będą bardzo różnorodne. Będą obejmowały fitness, zajęcia aktorskie, zajęcia projektowe oraz taniec. Za każde z nich odpowiedzialny będzie wykwalifikowany instruktor.

JUNIORS 11-13 LAT
Ta grupa wiekowa wymaga wiele od jej uczestników. Zajęcia będą podzielone na fitness, taniec, projekt i aktorstwo, ale obozowicze będą musieli się wykazać jeszcze większą kreatywnością.

JUNIOR TEENS 14-15 LAT / SENIOR TEENS 16-18 LAT
Te najstarsze grupy będą miały najwięcej wyzwań i obowiązków. Oprócz fitnessu i tańca na które będą mieli duży wpływ również pojawią się o wiele bardziej zaawansowane zajęcia warsztatowe.

Proponowane artykuły