Nowe referencje dla International Language Institute

„Zaświadczamy, że firma Language Solutions for Business Sp. z o.o. w ramach współpracy prowadzi dla naszych pracowników szkolenia językowe od marca 2017 roku.
Wspólpraca ta została podjęta między innymi ze względu na zainteresowanie pracowników dodatkowymi lekcjami językowymi w ramach pakietu benefitów pozapłacowych oraz koniecznością biznesową związaną z wykorzystaniem języka angielskiego w codziennej pracy.
Szkolenia prowadzone są z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpanskego i francuskiego na poziomach A1-C1 z których korzysta 50 osób.
Kursy prowadzone przez LSFB pomagają naszym pracownikomw podniesieniu umiejętności językowych, wzmocnieniu swobody wypowiadania się, prowadzenia profesjonalnych relacji biznesowych w obcym języku.
Kadra lektorska, prowadząca zajęcia językowe dla pracowników wyróżnia się dobrym przygotowaniem do zajęc, ciekawym zakresem prezentowanego materiału, elastycznością w podejściu do potrzeb kursantów.
Polecamy firmę LSFB z powodu kompleksowego podejścia do nauki języków obcych na różnych poziomach u swoich klientów oraz za bogatą i różnorodną bazę dostępnych języków.”

Proponowane artykuły