Kursy językowe
z dojazdem dla firm

Oferowane przez nas kursy językowe z dojazdem dla firm to rozwiązanie pozwalające pracownikom rozwijać umiejętności językowe w miejscu pracy, eliminując konieczność dojazdów. Zajęcia "face2face" sprzyjają aktywnej nauce, a grupowe lekcje i metody pracy zespołowej wspierają integrację pracowników i kreatywność.

Efektywność kursów językowych z dojazdem dla firm

Aby zwiększyć efektywność kursów językowych z dojazdem dla firm, stosujemy nowoczesne technologie. Blended learning łączy lekcje z platformą online, skupiając się na aktywnych umiejętnościach, a kursanci ćwiczą słuchanie i czytanie samodzielnie. Flipped classroom pozwala kursantom zapoznać się z materiałem przed lekcją, co podnosi skuteczność nauki.

Nauka języka w firmie z profesjonalną obsługą

International Language Institute oferuje pełną obsługę projektów, w tym testy poziomu, program kursu, materiały szkoleniowe, dziennik elektroniczny i system raportowania. Nasza obsługa administracyjna dostarcza raporty postępów i frekwencji oraz przeprowadza ankiety satysfakcji. Każdy projekt ma dedykowanego opiekuna, który służy wsparciem i rozwiązuje problemy. Dzięki temu nauka języka w firmie staje się prostsza, efektywniejsza i dostosowana do indywidualnych potrzeb pracowników.

Kursy językowe z dojazdem dla firm: mocne strony

Kursy językowe realizowane w wersji stacjonarnej w firmach to kursy nastawione na zrównoważone budowanie umiejętności językowych w długim okresie czasu. Mocne strony takiego rozwiązania to:

• nauka języka odbywa się w lokalizacji Klienta, czyli pracownicy nie muszą tracić czasu na dojazdy do miejsca nauki
  • zajęcia prowadzone „face2face” sprzyjają użyciu aktywnych sprawności językowych, zwłaszcza mówieniu i komunikacji
  • zajęcia w grupach i wykorzystanie metod pracy grupowej sprzyja integracji pracowników oraz kreatywności, które łatwo przenoszą się inne obszary firmy

Jak zwiększyć skuteczność stacjonarnych kursów językowych

Kursy językowe z dojazdem dla firm, czyli kursy w wersji stacjonarnej to nie tylko zajęcia prowadzone przez lektora. Moduł zajęć prowadzonych przez lektora może być wsparty i powiązany z kolejnymi modułami opartymi na nowych technologiach. Takie powiązanie daje wyższą efektywność i szybkość nauki języka przez pracowników. Nowoczesne rozwiązania językowe dla firm, które w ten sposób prowadzimy u naszych Klientów to:

• blended learning, czyli połączenie zajęć prowadzonych przez lektora z platformą online. Lektor skupia się na zajęciach na aktywnych sprawnościach językowych jak mówienie, czy pisanie. Z kolei bierne sprawności językowe jak słuchanie, czy czytanie są ćwiczone samodzielnie przez kursantów na platformie online.
  • flipped classroom to specjalna wersja blended learning. W tym systemie kursant najpierw zapoznaje się samodzielnie z nowym materiałem językowym podanym w atrakcyjnej formie video czy artykułu online. W swoim czasie i tempie ćwiczy słówka powiązane z wprowadzanym tematem. Z tak opanowaną wiedzą przychodzi na zajęcia prowadzone przez lektora, na których aktywnie i pewnie używa opanowanego materiału.

Zapewniamy pełną obsługę projektów

Kursy językowe z dojazdem dla firm mają zapewnioną pełną obsługę ze strony International Language Institute. Obejmuje ona m.in.

• test online sprawdzający poziom zaawansowania kursantów
  • test postępów słuchacza po każdym semestrze
  • opracowanie programu kursu przez metodyka
  • materiały szkoleniowe przygotowane specjalnie pod kątem kursantów