E-learning językowy
dla firm

Rozwijaj kompetencje językowe Twojego zespołu z elastyczną i innowacyjną platformą e-learningową ILI Multimedia! W erze cyfrowej, dostęp do wiedzy przez 24/7 staje się nie tylko komfortem, ale też normą. Nasza platforma, dostępna na wszelkich urządzeniach mobilnych, umożliwia naukę języka angielskiego w dowolnej chwili, dostosowując się do dynamicznego harmonogramu życia zawodowego Twoich pracowników. Dzięki zastosowaniu metodyki microlearningu i mobile-learningu, materiał dydaktyczny jest podzielony na krótkie, łatwe do przyswojenia jednostki, co umożliwia efektywne i stopniowe opanowywanie materiału nawet przy ograniczonej dostępności czasu.

Webinary dla Efektywniejszej Nauki: Interakcja, Wsparcie, Motywacja

Co więcej, nasza platforma nie ogranicza się jedynie do nauki online. Możliwość integracji z zajęciami prowadzonymi przez naszych lektorów, zarówno online, jak i stacjonarnie, wprowadza element blended-learningu, łącząc wygodę e-learningu z efektywnością tradycyjnej nauki. Uzupełnieniem są webinary, które wzbogacają proces nauki i umożliwiają bezpośrednią interakcję z lektorem, zapewniając wsparcie i motywację do dalszej nauki.

Nowoczesna platforma e-learningowa

Nauka języka angielskiego realizowana przy pomocy e-learningu to najbardziej elastyczna forma nauki języka w firmie. Materiał e-learningowy jest udostępniany poprzez platformę online i mobilną, co umożliwia dostęp do niego przez smartfony i tablety. Dzięki temu jest efektywnie dostępny dla pracowników w systemie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Podział materiału na małe porcje zgodnie z zasadami microlearningu i mobile-learningu ułatwia jego opanowanie nawet przy dużych obciążeniach czasowych w pracy i niewielkiej ilości czasu wolnego. Niewielkie porcje, na który jest podzielony język angielski, są łatwe do nauki oraz do powtórek.

International Language Institute dysponuje dedykowaną platformą dla firm: ILI Multimedia. ILI Multimedia jest autorskim rozwiązaniem e-learningowym do nauki języka angielskiego dla firm wypracowanym przez ILI na podstawie potrzeb naszych Klientów.

Atrakcyjny i żywy język

Sukces w e-learningu językowym opiera się na zróżnicowanych, multimedialnych ćwiczeniach, które zwiększają zaangażowanie kursanta. Platforma ILI Multimedia angażuje wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie, które są ze sobą wzajemnie powiązane w interaktywnych ćwiczeniach.

Ćwiczenie aktywnego mówienia jest możliwe dzięki modułowi rozpoznawania i nagrywania wymowy. Użytkownicy platformy ILI Multimedia mogą ćwiczyć wymowę angielską i intonację słów oraz wyrażeń z przerabianego materiału. Jest ona podawana w różnych odmianach angielskiego zgodnie z zasadą International English, co symuluje międzynarodowe, angielskojęzyczne środowisko pracy.

Rozszerzenie e-learningu językowego dla firm

Platforma może być ściśle powiązana z zajęciami prowadzonymi przez lektora. Zajęcia mogą być prowadzone przez lektora online lub stacjonarnie w firmie oraz mieć formę stałych spotkań, lub elastycznych konwersacji. W ten sposób formuła e-learningu językowego zostaje rozszerzona do bardzo efektywnej formuły blended-learningu.

• kursanci opanowują samodzielnie na platformie ILI Multmedia materiał językowy podzielony na poszczególne lekcje
  • następnie kursanci na zajęciach prowadzonych przez lektora aktywnie używają w komunikacji słówek i zasad gramatycznych opanowanych na platformie

Dodatkowe wsparcie dla słuchaczy to webinary spasowane z materiałem językowym z eCampusa i prowadzone przez lektorów ILI. Dzięki wielokierunkowej komunikacji z lektorem kursanci mogą aktywnie przećwiczyć kluczowe umiejętności, a lektor łatwo moderuje ich postępy.

ILI Multimedia

Nowoczesna platforma językowa ILI Multimedia może służyć do samodzielnej nauki języka lub w modelu blended-learning. Ma wszystkie pożądane cechy:

• Działa na wszystkich urządzeniach, również mobilnych
  • Zawiera interaktywne ćwiczenia w atrakcyjnych formatach
  • Ćwiczy wszystkie sprawności językowe