Nasze usługi 2017-10-06T17:53:33+00:00

Nasze usługi

Kursy językowe

Kursy językowe – International Language Institute oferuje kursy: ze wszystkich języków świata, ogólne i biznesowe, specjalistyczne i branżowe.

Kursy online

Kursy online
Ponad 20 języków, w tym: japoński, polski dla cudzoziemnców, języki skandynawskie. Zajęcia na specjalnie przygotowanej platformie internetowej. Bezpośredni kontakt z lektorem podczas nauki online.

Audyt językowy

Audyt językowy dla firm
Oferujemy usługi z zakresu: audytu pisemnego, audytu ustnego w różnym zakresie językowym, audytu specjalistycznego „szytego na miarę” w ponad 20 językach.

Certyfikaty jezykowe

Certyfikaty i egzaminy językowe dla pracowników polskich i zagranicznych:
jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI0. W swojej ofercie mamy również egzaminy z języka angielskiego ogólnego JETSET oraz egzaminy TELC.

Soft Skills Workshops

Szkolenia miękkie dla pracowników
Soft Skills Workshop to połączenie szkolenia z umiejętności miękkich z językiem angielskim używanym w międzynarodowym środowisku pracy.

Kursy intensywne

Kursy intensywne
Kursy intensywne gwarantują radykalny postęp językowy w bardzo krótkim czasie

Skontakuj się z nami
Chcesz poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Nasze inne usługi

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 20 językach w tym: angielskim, niemieckim, japońskim, hiszpańskim oraz językach skandynawskich.

Śniadania biznesowe

Śniadania biznesowe
Organizujemy lunche i śniadania biznesowe podczas których słuchacze mogą porozmawiać ze sobą w języku obcym. W czasie spotkań omawiane są interesujące daną grupę tematy. W spotkaniach mogą również uczestniczyć eksperci w wybranych dziedzinach.

Systemy benefitowe dla pracowników i ich rodzin.

Systemy benefitowe dla pracowników i ich rodzin
Kursy językowe jako element systemu benefitowego to nowość na polskim rynku. Dzięki kursom językowym odpowiadamy na realne potrzeby firmy poprzez szkolenie pracowników ich kompetencji zawodowych oraz wspieramy indywidualne potrzeby rodzinne pracownika.

Wyjazdy językowe

Wyjazdy biznesowe
Wyjazdy biznesowe i integracyjne to coraz częstsze narzędzie wykorzystywane przez firmy to wspólnej integracji biznesowej. Organizujemy dopasowane do potrzeb wyjazdy z elementami nauki języka np poprzez zabawy w terenie czy warsztaty.

Coaching jezykowy

Coaching językowy
Nasi lektorzy doradzą: jak skutecznie się uczyć, po jakie źródła i rozwiązania sięgać, aby efektyw w nauce byłu szybko zauważalne, nad jakimi obszarami należy jeszcze popracować, a jakie stanowią silną stronę słuchacza.

Rekrutacja językowa

Rekrutacja językowa
Na potrzeby procesów rekrutacyjnych przygotowujemy testy językowe dla firm lub przeprowadzamy cały proces weryfikacji znajomości języka danego kandydata.

Nasza unikalna metoda nauki

Zajęcia oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Nasi klienci o nas