Kursy językowe

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm w wersji stacjonarnej to kursy długoterminowe, oferujące stabilny i systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych. Trwają powyżej 8 tygodni. Nauka języka odbywa się w siedzibie firmy, do której dojeżdża lektor.  W ofercie  International Language Institute jest 21 języków: od najbardziej popularnych angielskiego i niemieckiego po chiński czy turecki.

 

Kursy językowe dla firm są nastawione na komunikację

   Komunikacja na pierwszym miejscu

Kursy językowe dla firm są realizowane w dwóch podstawowych wariantach:

  • Język ogólny – na którym są rozwijane mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Szczególny nacisk jest położony na rozwój komunikacji i aktywne użycie języka przez kursantów.
  • Język biznesowy – jest to język używany w międzynarodowym środowisku pracy; opcjonalnie może przygotowywać do jednego z certyfikatów biznesowych. Język biznesowy jest rekomendowany dla kursantów od poziomu B1, ale istnieją również kursy języka biznesowego na niższych poziomach.

 

kursy językowe dla firm są dopasowane do potrzeb

   Kursy językowe dla firm są dopasowane do potrzeb

  • Czas trwania oraz intensywność szkolenia językowego dla firmy jest rekomendowana przez metodyków na podstawie specyfikacji klienta oraz szczegółowej analizie potrzeb szkoleniowych prowadzonej przed rozpoczęciem zajęć. Zajęcia są zawsze dopasowane do profilu firmy oraz indywidualnych potrzeb grupy lub słuchaczy.
  • International Language Institute specjalizuje się w nauce języka  w firmach o rozproszonej strukturze z lokalizacjami w wielu miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków czy mniejszych ośrodkach. 

 

Kursy językowe mogą miec postac blended learning+platforma online służy do samodzielnej pracy z językiem

   Nowoczesna nauka: Blended Learning

 

Szkolenia językowe dla firm  mogą mieć nowoczesną formę blended learning. Jest to połączenie zajęć grupowych lub indywidualnych prowadzonych przez lektora z pracą własną słuchacza na platformie online lub mobilnej.

  • Platforma online służy do opanowania słówek i zwrotów, które łączą się w logiczne struktury przy pomocy gramatyki. Ułatwia również kursantowi powtórki i utrwalenie opanowanego materiału językowego.
  • Zajęcia prowadzone przez lektora są skupiona na aktywnej komunikacji przy pomocy opanowanych słówek i zwrotów.

Oba moduły – platforma i zajęcia prowadzone przez lektora – są ściśle ze sobą połączone i zsynchronizowane. Jest to jedna z bardziej efektywnych form nauki języka obcego realizowanych dla firm. Dodatkowa korzyść dla firm to szybszy postęp językowy oraz mniejsze obłożenie sal zajęciowych.

 

Kursy językowe dla firm to również rozwiązania specjalne

   Kursy językowe dla firm: rozwiązania specjalne

W ofercie Interantional Language Institute znajdują się również 

  • kursy online, w których lektor i kursanci spotykają się na żywo na specjalnej platformie online
  • kursy intensywne, które dają radykalny postęp w bardzo krótkim czasie

 

Kursy dla firm są oparte o komunikację

Komunikacja w międzynarodowym środowisku to jedno z kluczowych wyzwań dla firm XXI wieku

 

Kursy językowe dla firm to stabilny rozwój języka

Kursy stacjonarne z dojazdem lektora zapewniają stabilny i wszechstronny rozwój języka

 

Kursy językowe dla firm

Każdy kurs jest dopasowany do celów i potrzeb naszych klientów

 

kursy językowe dla firm zapewniają dojazd lektora

lektor dojeżdża do firmy, dzięki czemu pracownicy oszczędzają czas

 

Kursy językowe dla firm mogą mieć charakter blended learning

Zajęcia z lektorem mogą mieć nowoczesną i efektywną formułę blended learning oraz online

 

Skontakuj się z nami
Chcesz poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Nasze usługi

Kursy językowe

Kursy językowe – International Language Institute oferuje kursy: ze wszystkich języków świata, ogólne i biznesowe, specjalistyczne i branżowe.

Kursy online

Kursy online
Ponad 20 języków, w tym: japoński, polski dla cudzoziemnców, języki skandynawskie. Zajęcia na specjalnie przygotowanej platformie internetowej. Bezpośredni kontakt z lektorem podczas nauki online.

Audyt językowy

Audyt językowy dla firm
Oferujemy usługi z zakresu: audytu pisemnego, audytu ustnego w różnym zakresie językowym, audytu specjalistycznego „szytego na miarę” w ponad 20 językach.

Certyfikaty jezykowe

Certyfikaty i egzaminy językowe dla pracowników polskich i zagranicznych:
jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI0. W swojej ofercie mamy również egzaminy z języka angielskiego ogólnego JETSET oraz egzaminy TELC.

Soft Skills Workshops

Szkolenia miękkie dla pracowników
Soft Skills Workshop to połączenie szkolenia z umiejętności miękkich z językiem angielskim używanym w międzynarodowym środowisku pracy.

Kursy intensywne

Kursy intensywne
Kursy intensywne gwarantują radykalny postęp językowy w bardzo krótkim czasie

Nasza unikalna metoda nauki

Zajęcia oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Nasi klienci o nas