Współpracujemy z najlepszymi!

International Language Institute obecnie prowadzi zajęcia dla ponad 450 korporacji w całej Polsce. Wśród firm, które uczymy są m.in. Lidl, Shell, 3M, Eurocash, Lidl, Żabka, Pepco, ABB, Philip Morris, ITD, Motorola, HSBS, Cissco, Ecolab, Rockwell, Shell, Volkswagen, Capegemini, Grupa Interia, HSBC, Orlen, Saint-Gobain, Tikkurila, Bridgestone, Ericsson, Generali, Groupon, Interrisk, Carl Zeiss, Kaufland, Kreisel, Ikea.

Nasi klienci

Współpracujemy z najlepszymi

Pattonair

Niniejszym listem chcielibyśmy zarekomendować firmę Internationa Language Institute jako doświadczonego i skutecznego partnera w nauczaniu języków obcych.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Ericsson

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego dla Ericsson Sp. z o.o.  na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Eurovia

Uprzejmię informuję, iż w latach 2015-2018 pracownicy firmy Eurovia korzystali z kursów językowych organizowanych przez szkołę językową International Language Institute. Na dzień 30 maja 2018 potwierdzamy należyte wykonanie umowy.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Główny Urząd Statystyczny

W okresie od października 2015 roku do czerwca 2018 roku Firma Language Solutions for Business w każdym roku szkolnym zrealizowała kursy dla 30 grup liczących 10 osób oraz zajęcia indywidualne dla pracowników Głównego Urzędu Statystycznego. Usługa szkoleniowa została wykonana terminowo.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Diageo

Miło nam poinformować, iż w latach 2012-2018 pracownicy firmy DIAGEO korzystali z kursów nauki językowych w grupach otwartych i zamkniętych, organizowanych przez szkołę językową International Language Institute. Na dzień 20 maja 2018 potwierdzamy należyte wykonanie usługi.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń

Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego dla InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Kreisel

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych (angielskiego, niemieckiego) KREISEL- TECHNIKA BUDOWLANA Sp. z o.o. na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Narodowe Centrum Nauki

Niniejszym Narodowe Centrum Nauki potwierdza, że firma International Language Institute świadczyła w latach ubiegłych i nadal świadczy dla pracowników Narodowego Centrum Nauki usługę polegającą na prowadzeniu kursów językowych z języka angielskiego.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Novaspine Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2020 roku przeprowadza dla praconików Novaspine Sp. z o.o. kurs językowy (język angielski). 


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

PGO S.A.

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie był dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych (język angielski) PGO S.A. na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Rockwell Automation

Chcielibyśmy zarekomendować Empic School Business, z którą współpracujemy od 2013 roku. Nieustannie dbamy o naszych pracowników oferując im szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym kursy językowe: angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, czeskiego, chińskiego i hiszpańskiego.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Saint Gobain

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w 2017/2018 roku przeprowadziła dla Pracowników Saint-Gobain kursy językowe. (język angielski, niemiecki, francuski, czeski). Wszystkie szkolenia spełniły nasze oczekiwania merytoryczne.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Setapp

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. w ramach współpracy prowadzi dla naszych pracowników szkolenia językowe od początku 2019 roku.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Smith&Nephew Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, polskiego, rosyjskiego, norweskiego i szwedzkiego dla SMITH& NEPHEW Sp. z o.o. na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Tubes International

Language Solutions for Business Sp. z o.o. wykazuje się rzetelnością i profesjonalizmem w realizacji zleconych szkoleń językowych. Dysponuje doświadczoną kadrą lektorską, która prowadzi zajęcia z dużym zaangażowaniem przy wykorzystaniu nowoczesnych metod mauczania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Wipro Poland oraz Wipro IT Servises Poland

Pracownicy firmy Wipro Poland oraz Wipro IT Servises Poland korzystają z kursów nauki języka angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego, organizowanych przez szkołę językową International Language Institute od 2015 roku.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Vazco

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest dostawcą kursów językowych grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego dla VAZCO Sp. z o.o. na różnych poziomach zaawansowania.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Wolters Kluwer Polska

Niniejszym listem chcielibyśmy zarekomendować firmę Empik School Business jako doświadczonego i skutecznego partnera w nauczaniu języków obcych.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Berner Polska Sp. z o.o.

Zaświadcza się, że Language Solutions for Business Sp. z o.o. jest dostawcą grupowego kursu języka angielskiego dla praconików Berner Polska Sp. z o.o. na różnych poziomach zaawansowania.
Współpraca naszej firmy z Language Solutions for Business trwa od 2014 roku.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Language Solutions for Business Sp. z o.o. jako doświadczonego i sprawdzonego partnera, który w pełni dopowiedział na potrzeby naszej firmy w zakresie kursów języków obcych.


ZOBACZ REFERENCJE W PLIKU PDF

 

 

Gaz-System S.A.

Wykonawca tj. Language Solutions for Business Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 123a w Warszawie, wykonał na zlecenie Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 4 w Warszawie, Oddział we Wrocławiu, zamówienie pn.: „Przygotowanie i przeprowadzenie kursu nauki języka angielskiego”.

Zakres zamówienia obejmował przygotowanie i przeprowadzenie grupowego oraz indywidualnego kursu języka angielskiego dla pracowników Oddziału we Wrocławiu na 3 poziomach zaawansowania.

Usługa została wykonana z zachowaniem należytej staranności.

Clarena Sp. z o.o.

Zaświadczamy, iż firma Language Solutions for Business Sp. z o.o. w ramach współpracy prowadzi dla naszych pracowników szkolenia językowe od 2016 roku.

Współpraca ta została podjęta między innymi ze względu na potrzebę szkolenia pracowników.

Zajęcia prowadzone są z języka angielskiego na poziomie początkującym i średnio-zaawansowanym i korzystają z nich dwie grupy.

Kursy prowadzone przez Language Solutions for Business Sp. z o.o. pomagają naszym pracownikom zarówno w nauce od podstaw, jak i w doskonaleniu zdobytych już wcześniej umiejętności językowych.

Kadra lektorska, prowadząca zajęcia językowe dla pracowników wyróżnia się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz kreatywnością w doborze tematów zajęć i materiałów dydaktycznych.

Polecamy firmę Language Solutions for Business Sp. z o.o. za doskonałe rozpoznanie potrzeb klienta oraz za solidarność, elastyczność i różnorodność w realizacji zajęć.

Infor (Polska) sp. z o.o.

Zaświadczamy iż Language Solutions for Business Sp. z o.o. w ramach współpracy prowadzi dla naszych pracowników szkolenia językowe od 2016 roku.

Współpraca ta została podjęta między innymi ze względu na dostępność lektorów, oferowane języki obce oraz dostęp do HR Zone – elektronicznego dziennika obecności.

Szkolenia prowadzone są z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego oraz polskiego dla obcokrajowców na poziomie od A0 do C1/C2, z których korzystają w sumie 23 grupy.

Kursy prowadzone przez Language Solutions for Business Sp. z o.o. pomagają naszym pracownikom w podniesieniu znajomości języków obcych potrzebnych w codziennej pracy oraz rozwoju już posiadanych przez nich umiejętności w zależności od ich preferencji językowych.

Polecamy firmę Language Solutions for Business Sp. z o.o. za umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającej się sytuacji w naszej firmie oraz profesjonalne podejście do wymagań Klienta.

Osadkowski-Cebulski

Firma Language Solutions for Business Sp. z o.o. w ramach współpracy prowadzi dla naszych Pracowników szkolenia językowe od Października 2015 roku. Szkoła zapewnia odpowiedni nadzór metodyczny oraz obsługę administracyjną. Rekomendujemy ją jako solidną, rzetelną i wiarygodną firmę oraz polecamy ją jako partnera w biznesie.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

W ramach zamówienia, w okresie od września 2015 r do czerwca 2016 r przeszkolono: 7 grup szkoleniowych , które zrealizowały 608 godzin dydaktycznych, 36 osób w trybie indywidualnym o łącznej sumie 1199,65 zrealizowanych godzin dydaktycznych. Łącznie przeszkolono 128 pracowników Urzędu m.st. Warszawy. Z przyjemnością pragnę poinformować, że usługa szkoleniowa została wykonana terminowo i należycie, zgodnie z zawartą umową oraz zgodnie z programem szkolenia.

Reesco

Podstawą sukcesu Reesco jest wykwalifikowany i kompetentny zespół, w skład którego wchodzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inżynierii, rzeczoznawstwa, architektury oraz kierowania budową. Ich wiedza i zaangażowanie stanowią gwarancję spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Obsługujemy klientów polskich i zagranicznych, dlatego kompetencje językowe są dla nas priorytetowe. Poszukiwaliśmy partnera biznesowego, który wesprze nas w nauce i zwiększaniu kompetencji językowych naszej kadry. Nasi pracownicy wykorzystują umiejętności językowe do prowadzenia spotkań z kontrahentami, prowadzenia raportów oraz prezentacji. International Language Institute przeprowadził kompleksowy audyt poziomu znajomości języka obcego u naszych pracowników i dostosował metodykę do naszych potrzeb. Aktualnie nasi pracownicy uczą się w 6 grupach w zależności od poziomu zaawansowania języka. Zauważyliśmy znaczącą poprawę jakości pracy i swobody wykorzystania języka przez naszych pracowników.

Emitel

Wśród działań rozwojowych proponowanych naszym pracownikom znajduje się również udział w kursach języka angielskiego. Mogą z nich skorzystać wszyscy pracownicy, którzy są takim kursem zainteresowani, a tym także kadra wysokiego szczebla. Poszukując partnera do współpracy w zakresie prowadzenia kursów, szukaliśmy firmy, która zapewniłaby możliwość nauki osobom pracującym w różnych lokalizacjach w Polsce. Jak się okazało, kryterium to spełniała International Language Institute. Lektorzy International Language Institute są zawsze dobrze przygotowani, punktualni, zaangażowani, a prowadzone przez nich zajęcia są interesujące dla naszych pracowników. Kursy dostosowane są do aktualnej znajomości języka grupy i uwzględniają nasze potrzeby biznesowe.

Grupa Interia

Naszą misją, jest stworzenie pracownikom najlepszego środowiska pracy, a kluczem do tego jest oferowanie m.in. szerokiego wachlarza benefitów pracowniczych, w tym nauki języków obcych. W GK Interia prowadzimy politykę otwartego dostępu do korzystania z darmowych kursów językowych dla pracowników. Nasi pracownicy mają możliwość uczestnictwa w kursach indywidualnych lub grupowych, w siedzibie firmy oraz w placówkach International Language Institute w całej Polsce. Przed każdym kursem ILI przeprowadza audyt aktualnej znajomości języka, aby lepiej dopasować poziom i zakres językowy do potrzeb naszych pracowników, umożliwia również analizę frekwencji oraz postępów w nauce. Wysoki stopień zaangażowania lektorów, ich kompetencje oraz przygotowanie do zajęć, jest wysoko oceniany przez uczestników kursów językowych.

Lafarge

Stabilna pozycja w 80 krajach na świecie oraz koncentracja na branży cementu, kruszyw i betonu czyni z LafargeHolcim światowego lidera w przemyśle materiałów budowlanych. Ze względu na międzynarodowy charakter grupy oraz współpracę z klientami lokalnymi i zagranicznymi, znajomość języków wśród naszych pracowników, jest dla nas kluczowy. Nasi pracownicy, managerowie, na co dzień posługują się językiem angielskim, aby skutecznie i efektywnie komunikować się z dostawcami i klientami z całego świata. Od 2015 roku, nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia kompetencji językowych, m.in. dzięki kursom prowadzonym przez International Language Institute, na terenie całej Polski w Gdańsku, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Małogoszczu, Kujawach, Poznaniu, Rudawie, Warszawie i Wrocławiu.

Ecolab

ECOLAB to globalny leader w sektorze profesjonalnych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny szpitalnej, tekstylnej, produkcji żywności, odzyskiwania wody czy w sektorze energetycznym. Grupa zatrudnia około 50.000 pracowników na całym świecie. Nasz międzynarodowy charakter wymusza swobodną komunikację w różnych językach obcych, dlatego ciągle doskonalenie kompetencji językowych naszych pracowników, jest dla nas priorytetem. International Language Institute przeprowadza dla nas indywidualny audyt poziomu znajomości języków i dostosowuje formę zajęć do potrzeb studenta. Szkła oferuje zajęcia indywidualne i grupowe zarówno w siedzibie naszej firmy ja i poza nią. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów w tym native speakerów na terenie całej Polski.

Cisco

Dzięki współpracy z International Language Institute, od 2014 roku skutecznie i efektywnie podnosimy znajomość języka angielskiego naszych pracowników, co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi naszych klientów.

Media Markt

International Language Institute od marca 2016 roku pracuje z naszymi pracownikami nad podniesieniem poziomu znajomości języka angielskiego. Znajomość języka umożliwia bardziej swobodną komunikację, jak również pozytywnie wpływa na odbiór marki, a pracownicy czują się komfortowo w relacji z klientami, co przekłada się na efekty ich pracy. Współpraca z International Language Institute stoi na wysokim poziomie. Firma dołożyła starań do zrozumienia naszych potrzeb. Przeprowadził audyt znajomości języka pracowników przed rozpoczęciem kursu oraz dopasowała poziom zajęć do możliwości i umiejętności grupy, celów biznesowych, jak również przygotowała dedykowane zajęcia.

Chcesz poznać szczegółową ofertę

dopasowaną do Twoich potrzeb?

Kontakt

International Language Institute Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 673835, kapitał zakładowy w wysokości 2 900.000 zł, NIP: 7010687344, REGON: 367187830

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji.