Języki 2019-10-29T16:24:13+00:00

języki dla firm nauczane przez ILI to 21 języków

Prowadzimy zajęcia dla firm z 21 języków!

International Language Institute prowadzi zajęcia z 21 języków. Są wśród nich najpopularniejsze jak język angielski czy niemiecki, ale również język chiński, japoński czy arabski. Wszystkie języki są nauczane w języku źródłowym, co przyspiesza zrozumienie i przejście do naturalnej komunikacji.

 

 Język angielski to jeden z kluczowych  standardów biznesowych i „must have” w każdej firmie. Zobacz, jak wygląda oferta nowoczesnych kursów językowych dla firm z języka angielskiego!

 

Nauka niemieckiego dla firm Język niemiecki to drugi język wybierany przez firmy, zwłaszcza w Polsce zachodniej. Sprawdź nasze propozycje z języka niemieckiego dla firm

 

nauka języka francuskiego dla firm Francuskie firmy są mocno reprezentowane  w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym i spożywczym. Obejrzyj naszą ofertę dla firm z języka francuskiego!

 

nauka języka włoskiego dla firm Znajomość języka włoskiego, zwłaszcza biznesowego, to dostęp do 3-j gospodarki w Europie. Przekonaj się, jak wygląda nauka języka włoskiego dla firm!

 

 Język hiszpański to język ojczysty dla 440 milionów ludzi – to więcej niż w wypadku angielskiego! Zobacz, jak możesz wprowadzić go do Twojej firmy!

 

nauka rosyjskiego dla firm Język rosyjski w firmie staje niezbędny, gdy w zespole zwiększa się liczba pracowników ze wschodu. Sprawdź propozycje języka rosyjskiego dla korporacji!

 

nauka języka dla firm 

Interesują Cię inne języki dla firm? Zapraszamy do kontaktu!

 

Kursy językowe dla firm

Wszystkie kursy językowe International Language Institute są prowadzone w kilku wariantach, które są dostosowane do potrzeb naszych Klientów:

  • Podstawowy wariant to zajęcia in-company czyli kurs w siedzibie Klienta z zapewnionym dojazdem lektora.
  • Bardziej zaawansowana formuła to zajęcia blended learning, które składają się z dwóch bloków
    • platformy online do samodzielnej nauki języka przez słuchacza.
    • zajęć z lektorem, które są skupione na aktywnej komunikacji. Zajęcia prowadzone przez lektora mogą być w wersji in-company lub online.
  • Wersja zajęć najbardziej elastyczna i niezwiązana ze stałym miejscem to nauka języka online. Zajęcia są prowadzone  na żywo przez lektora, który widzi kursantów i komunikuje się z nimi za pośrednictwem platformy online.

Zauważalna tendencja wśród firm to przechodzenie w nauce języków obcych na rozwiązania technologiczne. Zapewniają one szybszy postęp opanowaniu języka i lepszą personalizację ścieżki nauki.

Czy chcesz sprawdzić jakie rozwiązania technologiczne są najlepsze dla Twojej firmy?