Hiszpański dla firm to szkolenie językowe, które coraz bardziej zyskuje na popularności. Język hiszpański jest kluczem do ogromnego rynku Ameryki Łacińskiej, a w Polsce jest coraz więcej firm i klientów z Hiszpanii. Wyzwaniem dla osób uczacych się jezyka hiszpanskiego w firmach jest szybkie zdobycie poziomu komunikacyjnego. Umożliwia on swobodna i niezależną komunikację z klientami, partnerami i współpracownikami hiszpańskojęzycznymi.

Rodzaje kursów z języka hiszpańskiego

• Język hiszpański ogólny – hiszpański ogólny to kursy roczne i semestralne, które zapewniają stabilny rozwój wszystkich umiejętności językowych. Na kursie są rozwijane wzajemnie ze sobą powiązane czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie. Głównym celem jest samodzielna komunikacja słuchaczy w języku hiszpańskim.
  • Język hiszpański biznesowy – język używany w środowisku pracy różni się do języka ogólnego. Wymaga innego słownictwa, innych zwrotów i „przełączania się” między trybem formalnym i nieformalnym. Te wszystkie elementy opanowują kursanci na praktycznych caste study – prezentacji, negocjacjach, raportach czy pracy zespołowej.
  • Język hiszpański specjalistyczny – po osiągnięciu poziomu komunikacyjnego naturalnym krokiem jest specjalizacja językowa w kierunku zawodowym. Najczęściej obejmuje specjalistyczne słownictwo oraz formaty biznesowe charakterystyczne dla branży.
  • Język hiszpański konwersacyjny – jest nastawiony na dalszy rozwój słownictwa oraz uzyskanie naturalności i łatwości w konwersacjach prowadzonych po hiszpańsku. Zajęcia konwersacyjne są prowadzone najczęściej przez native speakerów, którzy przygotowują je na podstawie autentycznych materiałów.

Hiszpański dla firm w wersji online

Hiszpański dla firm jest chętnie wybierany w formie zajęć online. Jest to podyktowane nie tylko nowoczesną formułą takich zajęć, ale także łatwością w organizacji i stabilnością zajęć. Zajęcia online nie wymagają bowiem stałego miejsca w postaci sali szkoleniowej, ale laptopa lub tabletu z dostępem do internetu. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mają rozproszona strukturę i często wyjeżdżających pracowników.

• zajęcia online mogą się odbywać jako zajęcia indywidualne lub grupowe; grupa może liczyć do 4 osób.
  • zajęcia są prowadzone na specjalnej platformie WizIQ, która jest dedykowana do zajęć językowych online.
  • lektor i słuchacze widzą się na ekranie i prowadzą rozmowy ze sobą.
  • lektor przy pomocy interaktywnych narzędzi angażuje kursantów wzrokowo, słuchowo i kinestetycznie, co utrzymuje ich zaangażowanie na wysokim poziomie.

Każde rozwiązanie z języka francuskiego przeznaczone dla firm dopasowujemy do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Czy chcesz otrzymać najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy?

Chcesz poznać szczegółową ofertę

dopasowaną do Twoich potrzeb?

Kontakt

ILI jest częścią Language Solutions for Business. Language Solutions for Business Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 673835, kapitał zakładowy w wysokości 2 800.000 zł, NIP: 7010687344, REGON: 367187830