Nasi Lektorzy 2017-10-05T11:08:54+00:00

NASI LEKTORZY

Zespół profesjonalnych nauczycieli języków obcych stanowi nasz największy potencjał. By utrzymać najwyższe standardy nauczania współpracujemy z wykwalifikowanymi lektorami, posiadającymi duże doświadczenie w nauczaniu. Dysponujemy bazą ponad 1000 lektorów – zarówno polskich absolwentów wydziałów filologii i kolegiów językowych (NKJO), jak i Native Speakers z kwalifikacjami typu CTEFL (Certificate of Teaching English as a Foreign Language), CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults). Uczą dla nas również osoby, które posiadają wyższe wykształcenie, ogromne doświadczenie w nauczaniu oraz spędziły dużą część swojego życia za granicą i w związku z tym ich biegłość jezykowa jest bliska lektorom natywnym. Wielu naszych lektorów oprócz kwalifikacji w nauczaniu, dysponuje specjalistyczną wiedzą, zdobytą podczas drugiego fakultetu bądź kariery zawodowej. Wszyscy nasi lektorzy posiadają doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym, zarówno języka ogólnego, jak i języka biznesu.

Istotnym elementem podwyższania kwalifikacji lektorów są szkolenia. Nasi nauczyciele regularnie uczestniczą w warsztatach i konferencjach metodycznych. Praca wszystkich lektorów jest na bieżąco nadzorowana metodycznie przez metodyków International Language Institute. Do każdego kontraktu z danym Klientem przypisany jest jeden metodyk, który obsługuje kontrakt od początku do końca jego trwania pod kątem metodycznym. Naszych lektorów dobieramy nie tylko pod względem kwalifikacji, ale również charakterologicznym i osobowściowym. Cenimy sobie różnorodność, ponieważ tak jak nasi lektorzy są różni, tak samo różnorodni są nasi klienci. Dzięki zatrudnianiu lektorów z różnymi cechami osobowosci możemy łatwiej dobrać lektora do danej grupy słuchaczy.

Zajęcia o profilu biznesowym prowadzone są przez zespół wyspecjalizowanych lektorów z doświadczeniem biznesowym oraz merytorycznym przygotowaniem do nauczania Business
English.

Zajęcia o profilu prawniczym prowadzą lektorzy, którzy posiadają ukończony drugi fakultet prawo i administracja lub wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka prawniczego (na Wydziałach Prawa Uniwersytetów lub w przygotowywaniu słuchaczy do zdawania egzaminu ILEC – International Legal English Certificate).