Kursy językowe

Nasza bogata oferta szkoleniowa obejmuje kursy nie tylko z najpopularniejszych języków takich jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski ale również tych rzadziej spotykanych jak: rumuński, słowacki, szwedzki, chiński, hebrajski, itd.

Oferta kursów językowych w trzech podstawowych formułach:

1. Warsztaty – zajęcia nastawione na rozwój konkretnych umiejętności językowych i kompetencji biznesowych w krótkim czasie
(1-4 tygodni)
2. Boot Camps – intensywne kursy zmierzające do osiągnięcia radykalnych postępów w krótkim czasie (4-8 tyg)
3. Kursy standardowe – kursy długoterminowe oferujące stabilny i systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych
(powyżej 8 tyg)

Czas trwania oraz intensywność szkolenia rekomendowana jest przez metodyków na podstawie specyfikacji klienta oraz szczegółowej analizie potrzeb szkoleniowych prowadzonej przed rozpoczęciem zajęć.
Z ILI Państwa pracownicy udoskonalą swoje umiejętności biznesowe w języku obcym i staną się solidnym wsparciem dla biznesu.

Forma stacjonarna czy online (ILI Live) jest zależna od zapotrzebowania firmy, każda z opcji może być realizowana zarówno zdalnie jak i stacjonarnie.

 

Skontakuj się z nami
Chcesz poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Nasze usługi

Kursy językowe

Kursy językowe – International Language Institute oferuje kursy: ze wszystkich języków świata, ogólne i biznesowe, specjalistyczne i branżowe.

Kursy online

Kursy online
Ponad 20 języków, w tym: japoński, polski dla cudzoziemnców, języki skandynawskie. Zajęcia na specjalnie przygotowanej platformie internetowej. Bezpośredni kontakt z lektorem podczas nauki online.

Audyt językowy

Audyt językowy
Oferujemy usługi z zakresu: audytu pisemnego, audytu ustnego w różnym zakresie językowym, audytu specjalistycznego „szyty na miarę” w ponad 20 językach.

Certyfikaty jezykowe

Certyfikaty i egzaminy językowe dla pracowników polskich i zagranicznych:
jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI0. W swojej ofercie mamy również egzaminy z języka angielskiego ogólnego JETSET oraz egzaminy TELC.

Szkolenia miękkie

Szkolenia miękkie
Soft Skills Workshop

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 20 językach w tym: angielskim, niemieckim, japońskim, hiszpańskim oraz językach skandynawskich.

Nasza unikalna metoda nauki

Zajęcia oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Nasi klienci o nas