Audyt językowy

Kompleksowy audyt językowy.

Określenie poziomu języka ogólnego lub kompetencji językowych w biznesie zazwyczaj przebiega dwuetapowo: najpierw słuchacze wypełniają pisemny test online, zaś kolejnym krokiem jest rozmowa z lektorem, która może odbyć się zarówno „na żywo” lub też telefonicznie bądź przez Skype’a. Etapy te mogą występować niezależnie od siebie, w zależności od Państwa potrzeb.
Ten rodzaj testowania może być integralną częścią kursu, jak i funkcjonować odrębnie,  jeśli sprawdzenie poziomu znajomości języka jest np. częścią procesu rekrutacyjnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani sprawdzeniem poziomu znajomości języka branżowego lub specjalistycznego, proponujemy testowanie „szyte na miarę”. Taki audyt jest przygotowywany specjalnie dla Państwa firmy z uwzględnieniem obszarów językowych i umiejętności szczególnie dla Państwa istotnych.

W zakresie naszych usług posiadamy testy pisemne i ustne, zarówno jeśli chodzi o popularne języki takie jak angielski, niemiecki, czy hiszpański, jak również mniej znane np. szwedzki, czy japoński.

  • Pisemny (online)
  • Ustny (telefoniczny lub online)
  • Audyt ILI (dostosowany specjalnie do Klienta)
  • Versant
  • Aptis

Po przeprowadzeniu audytu przedstawiamy Państwu szczegółowy opis umiejętności językowych pracownika wraz z rekomendacjami.

Śniadania biznesowe

Skontakuj się z nami
Chcesz poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb?

Nasze usługi

Kursy językowe

Kursy językowe – International Language Institute oferuje kursy: ze wszystkich języków świata, ogólne i biznesowe, specjalistyczne i branżowe.

Kursy online

Kursy online
Ponad 20 języków, w tym: japoński, polski dla cudzoziemnców, języki skandynawskie. Zajęcia na specjalnie przygotowanej platformie internetowej. Bezpośredni kontakt z lektorem podczas nauki online.

Audyt językowy

Audyt językowy
Oferujemy usługi z zakresu: audytu pisemnego, audytu ustnego w różnym zakresie językowym, audytu specjalistycznego „szyty na miarę” w ponad 20 językach.

Certyfikaty jezykowe

Certyfikaty i egzaminy językowe dla pracowników polskich i zagranicznych:
jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI0. W swojej ofercie mamy również egzaminy z języka angielskiego ogólnego JETSET oraz egzaminy TELC.

Szkolenia miękkie

Szkolenia miękkie
Soft Skills Workshop

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 20 językach w tym: angielskim, niemieckim, japońskim, hiszpańskim oraz językach skandynawskich.

Nasza unikalna metoda nauki

Zajęcia oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Nasi klienci o nas